Veebilehtede varundamine

Häkitud veebilehe taastamine võib osutuda väga kalliks, kui Teil puudub tagavarundus. Teeme iga nädal teie veebilehe andmebaasist ja failidest koopia. Seeläbi saame taastada teie veebilehe kiiresti ka pärast rünnakut. Suuremate lisakuludeta!

Veebilehtede värskendamine

Uuendamata veebileht sisaldab turvaauke, mida häkkerid kasutavad veebilehe üle kontrolli saamiseks. Seeläbi on sinu veebilehekülg ohtlik klientidele, kes sinu veebilehte külastavad. Häkitud sait võib klientide arvuti ressurssi kasutada krüptoraha kaevadamiseks või suunata neid ebameeldivatele reklaamlehekülgedele. Kõige hullem - võid oma kliente nakatada lunavaraga.

Värskendame Wordpressi ja Joomla leheküljed ning nende laiendused järjepidevalt viimasele versioonile. Seeläbi vähendame riski, et sinu lehte pahatahtlikult ära kasutatakse.

Küpsiste teavitus

Suure tõenäosusega kasutab veebileht küpsiseid, et salvestada külastaja eelistusi. Näiteks peetakse meeles, mis keeles soovis külastaja veebilehte lugeda. Tihti kasutatakse ka küpsiseid, mis aitavad analüüsida, kuidas kasutaja veebileheküljel käitub (nt Google Analytics). Andmekaitse seaduse järgi peab aga kõigepealt kasutaja andma küpsiste kasutamiseks loa. Seda saab lihtsasti teha spetsiaalse küpsiste teavituse abil. Aitame veebilehel kasutatavad küpsised tuvastada ja lisada nõuetekohase teavituse ja nõusolekuvormi.

Adminlehe peitmine

Tuntud sisuhaldusmootorid nagu Wordpress ja Joomla sisaldavad administreerimisliidest, millele on võimalik ligi pääseda lisades domeeninime lõppu "/wp-admin" või "/administrator". Seeläbi saab häkker proovida erinevad kasutajate ja paroolide kombinatsioone. Õnnestumise korral saab lehe täielikult üle võtta.

Veebilehe turvalise ühenduse seadistamine

Alates 2018. aasta augustist teavitab Google oma veebilehitsejas ebaturvalistest veebilehtedest. Kui veebilehel ei ole HTTPS ühendus seadistatud, siis näidatakse, et veebileht ei ole turvaline ("Not Secure").

Aitame teie lehekülje viia turvalisele (HTTPS) ühendusele.

Spämmi blokeerimine

Tihti on veebilehtedel tagasiside vormid, mis on robotilõksuga kaitsmata. See tähendab, et ühel hetkel võib postkasti ilmuda sadu rämpskirju.

Veebilehekülje kolimine

Aitame teie veebilehekülje kolida ühe teenusepakkuja juurest teise. Aitame vanast veebimajutusest tuua kõik failid, andmebaasid ja domeeninimed uude keskkonda.

Samuti anname vananenud leheküljele uue väljanägemise.
© 2021 WellWeb OÜ